خانه / خبر های زناشویی / نحوه ی کار کاندوم های اسپرم کش + عکس

نحوه ی کار کاندوم های اسپرم کش + عکس

فروش محصولات زناشویی

نحوه ی کار کاندوم های اسپرم کش + عکس

معرفی کاندوم های اسپرم کش برای جلوگیری از بارداری

 

قبلا حتما با انواع کاندوم در اینجا آشنا شده بودید ، بعد از کاندوم های رایجی که در هر داروخانه ای گیر میان ، جدیداً کاندوم های تولید شده اند که برای افزایش قدرت جلوگیری از بارداری ، حاوی مواد اسپرم کش هستند و مدتی میشه که این کاندوم ها وارد ایران شده اند .

کاندوم های معمولی به دو دسته کلی کاندوم مردانه و کاندوم زنانه تقسیم میشوند و هر دوی این کاندوم ها می توانند حاوی مواد اسپرم کش باشند ولی در کشور ما که کاندوم زنانه معمولی هم به سختی گیر میاد ، مشخصه که کاندوم زنانه ی اسپرم کش به این راحتی اصلا گیر نمیاد . دلیلش هم اینه که کاندوم های زنانه اندکی گرون تر هستند برای همین مقرون به صرفه نیستند و مشتری کمتری دارند .

کاندوم های مردانه ضد اسپرم اینطوری درست می شند که در کارخانه هنگام تولید ، مقداری از ماده اسپرم کش به نام nonoxynol-9 به آنها اضافه میشه تا احتمال بارداری رو بیش از پیش کاهش بدهند .

هنگامی که از کاندوم های ضد اسپرم به درستی استفاده بشه ، احتمال جلوگیری از بارداری تا 97 درصد میشه . یعنی احتمال بارداری برای یک زوجی که از این کاندوم ها در طول یک سال استفاده کنند 3 درصد میشه .

بیشتر :

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس!

 

نحوه عملکرد ماده اسپرم کش

مواد اسپرم کش از طریق ناتوان کردن ، کشتن و یا آسیب رساندن به اسپرم کار عمل می کنند و به صورت های مختلفی مثل کرم ، ژل ، فوم یا قرص های مخصوص روانه بازار ( غیر از ایران ) می شوند .

اسپرم کش ها تاثیری بر روی بیماری های جنسی ندارند و نمیشه از اونها برای مقابله با انواع بیماری های مقاربتی مانند ایدز (   HIV   ) استفاده کرد .

بیشتر :

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

 

در مورد موفقیت جلوگیری از بارداری نیز اگر فقط از اسپرم کش ها استفاده بشه و از کاندوم و یا وسایل دیگر جلوگیر از بارداری استفاده نشود ، احتمال بارداری بسیار بالا میره چراکه قدرت جلوگیری از بارداری اسپرم کش ها به تنهایی ، فقط 26 درصد است .

انواع مختلف اسپرم کش ها تا یک ساعت بعد از استفاده تاثیر خود را حفظ می کنند و می توانند در کنار کاندوم یا دیافراگم برای جلوگیری از بارداری استفاده بشوند .

با توجه به اینکه کاندوم ها از مواد مختلفی درست میشوند که با ترکیب با اسپرم کش ها واکنش متفاوت از خود نشان می دهند ، کاندوم های حاوی مواد ضد اسپرم ، معمولا از لاتکس درست می شوند تا خواص خود را حفظ کنند .

 

استفاده همزمان از کاندوم و اسپرم کش

لاتکس ( ماده سازنده کاندوم ) می تواند با یک لایه از مواد اسپرم کش پوشیده شود . در این حالت ماده اسپرم کش فقط برای اطمینان بیشتر برای مواقعی که ناگهان کاندوم پاره یا خراشیده شود استفاده میشود .

میزان تاثیر کاندوم های حاوی اسپرم کش

در مورد میزان تاثیر اسپرم کش ها در هنگام استفاده همزمان با کاندوم در بین محققان اختلاف نظر وجود دارد ، گروهی بر این باورند که کاندوم های حاوی اسپرم کش تاثیر خاصی نسبت به کاندوم های معمولی در جلوگیری از بارداری ندارند و گروهی دیگر استفاده از آنها را برای جلوگیری از بارداری توصیه می کنند .

بیشتر :

خرید لوازم زناشویی بدون خجالت

 

البته بعضی ارگان ها نیز هشدار داده اند که اسپرم کش ها بخاطر باقی ماندن در واژن ، احتمال ابتلا به بیماری های عفونی و جنسی را بالا می برند .

در مجموع شرکت هایی هستند که استاندارد های لازم بهداشتی را برای تولید کاندوم های اسپرم کش بدست آورده اند و این محصول را روانه بازار کرده اند .

در ایران نیز چند مدل از این کاندوم ها عرضه شده که شما می توانید آنها را از فروشگاه محصولات زناشویی AntiHiv.ir

 

تهیه و ترجمه : (( سایت رنگ زندگی ))

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

خرید انواع کاندوم های گودلایف در فروشگاه لوازم زناشویی

 چرا همه ژل لوبریکانت روان کننده می خرند ؟

آموزش روش استارت استوپ برای درمان زود انزالی

زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟

ارتباط سیگار و قلیون با عدم نعوظ آلت درمردان !

بیماران دیابتی و عدم نعوظ آلت با راه درمان

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*