خانه / آموزش های زناشویی / مقایسه ای جذاب بین ارگاسم زنان و مردان

مقایسه ای جذاب بین ارگاسم زنان و مردان

تفاوت اوج لذت جنسی در بانوان و آقایون در چیه ؟

همه چیز درباره ی ارگاسم آقایان

حقیقت ارگاسم خانوم ها و آقایون

با توجه به ارگاسم ٬ آقایان مانند ماکروفر و خانم ها مانند آرام پز هستند .
ارگاسم ها برای افراد مختلف به شکل های متفاوتی تجربه شده است ٬ مخصوصأ زمانی که جنسیت مطرح باشد . در جامعه باور های غلط بسیاری درباره ی واکنش های جنسی آقایان و خانم ها وجود دارد . به عنوان مثال ٬ اغلب افراد مایل به دانستن حقایقی درباره ی تمایلات جنسی آقایان هستند . چنین تصور میکنیم که آقایان همیشه برای برقراری رابطه جنسی آماده باشند . و به ارگاسم رسیدن برای شان بسیار عادی است ٬ و اینکه آنان همیشه از برقراری رابطه جنسی لذت میبرند .

مهم نیست کی ٬ کجا و یا با چه کسی رابطه جنسی برقرار میکنند . در مقابل ٬ انتظار میرود که خانم ها قبل از برقراری رابطه جنسی ٬ نیازمند برقراری رابطه عاطفی باشند . و اینکه برای رسیدن به ارگاسم نیاز به زمان بیشتری دارند و حتی بارها وانمود به ارگاسم شدن میکنند .

بیشتر بدانیم :

تاثیر ختنه کرد آلت تناسلی مرد در پیشگیری از بیماری ایدز

پاسخ پزشک : چرا شکل آلت تناسلی مرد تغییر می کند ؟

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

 

چنین تصوراتی از تمایلات جنسی  نادرست است . در واقع ٬ آقایان  نیز مانند خانم ها برای به ارگاسم رسیدن تلاش میکنند ؛ و تعهد و صمیمیت عاطفی میتواند برای آقایان همان اندازه مهم باشد که برای خانم ها مهم است .

احتمالأ این یکی از بزرگترین تفاوت هایی است که به جنسیت نسبت میدهیم و براساس بیولوژی حقیقت دارد . بدن مرد باید برای لذت بردن از رابطه جنسی  بدون محدودیت های عاطفی بهتر تجهیز شده باشد .

 

ارگاسم-مردان-ارگاسم-زنان نعوذ-ارضا شدن-

ارگاسم مردان-ارگاسم زنان

همه چیز درباره ی ارگاسم آقایان

به عنوان مثال :

زمانیکه زنان ارگاسم را تجربه میکنند PAG در مغزشان فعال میشود . PAG قسمتی از مغز است که واکنش های هیجانی  را کنترل میکند . و در آقایان زمانیکه به ارگاسم میرسند هیچ گونه فعالیتی ندارد . محققان  همچنین به این نتیجه رسیدند که ارگاسم خانم ها فعالیتش را در amgydala و hippocampus کاهش داده است . و زمانی که خانم ها به ارگاسم میرسند ٬ هر دو اینها به آگاهی دادن احساس ترس و اضطراب کمک میکند . این به چه معناس؟ طبق نظر محققان  این قسمت های مغز خانم ها در زمان برقراری رابطه جنسی به فعالیت میپردازند . زیرا برای به ارگاسم رسیدن نیازمند احساس امنیت و آرامش هستند ٬ چیزی که ممکن است برای به ارگاسم رسیدن آقایان مهم نباشد .

 

بیشتر بدانیم :

چند نکته در مورد ژل لوبریکانت گرم کننده که باید بدانید

رابطه ی مصرف قرص های جلوگیری از بارداری با سرطان سینه ی زنان

چند راهنمایی برای رسیدن به ارگاسم زنان

شش راه برای کشیدن ترمز زود انزالی

 

محققان همچنین بر این باورند

که آقایان ممکن است کمتر تحت تأثیر اکسی توسیت ( که در زمان ارگاسم رها میشود ) قرار گیرند . برخی افراد اینگونه استدلال میکنند که علت اینکه چرا خانم ها ممکن است بعد از یک رابطه جنسی نسبت به فرد مقابل دچار احساسات شوند و به او علاقه مند شوند .
همچنین از لحاظ فیزیکی ٬ ارگاسم آقایان و خانم ها با هم متفا‌وت است ٬ زیرا آقایان تمایل به رسیدن حالت برانگیختگی سریعتری از خانم ها دارند .

بیشتر بدانیم :

خوب و بد استفاده از کاندوم برای جلوگیری بارداری

فروشگاه کاندوم در میوه فروشی !

شش نکته در مورد ژل لوبریکانت

 

اغلب اینگونه بیان میکنند که آقایان مانند ماکروفر هستند و خانم ها مانند آرامپز

بنابراین برای آقایان ٬ارگاسم میتواند بعضی مواقع راحت تر باشد و  به ارگاسم رسیدن خانم ها به زمان بیشتری نیاز دارد.  و این میتواند به راحت تر بودن رابطه جنسی آقایان کمک کند . در حالیکه شریک جنسی او به سختی میتواند روی ارگاسم تمرکز کند . آقایان ممکن است بیشتر روی لحظه برقراری رابطه جنسی تمرکز کنند و بدون ترس و واهمه ای از آن لذت ببرند .

 

خبر خوب اینکه

آقایان و خانم ها میتوانند از دانستن اطلاعاتی درباره ی ارگاسم شریک جنسیشان چیزهای زیادی بیاموزند . ممکن است آقایان بیاموزند که چگونه بهتر ارگاسم را تجربه کنند و به لذت جنسی به عنوان یک سفر بیندیشند نه به عنوان مقصد و ممکن است خانم ها بیاموزند که چگونه بیشتر روی لحظه رابطه جنسی تمرکز کنند .

مهم نیست در لحظه ارگاسم چه چیزی تجربه میکنید فقط از آن لذت ببرید . این یکی از لذت های زندگی است که به بدن . ذهن و رابطه تان هدیه داده شده است .

 

(( سایت تخصصی رنگ زندگی ))

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

مطالب مرتبط :

تاثیر قرص جلوگیری از بارداری بر خشکی شدن واژن بانوان

بهبود نعوظ با حفظ بهداشت دهان و دندان

پنج راه افزایش احتمال بارداری با افزایش تعداد اسپرم

استفاده از کدوم بهتره ، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری ؟

آموزش سالم نگه داشتن واژن زنان و دختران

خرید بهترین کاندوم تاخیری برای درمان زود انزالی

اختراع کاندوم جدید برقی افزایش دهنده رضایت جنسی

 

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*