خانه / پزشکی / راهکارهایی برای نعوظ طولانی و قوی تر

راهکارهایی برای نعوظ طولانی و قوی تر

راهکارهایی برای نعوظ طولانی و قوی تر

 استراتژی های ساده برای داشتن نعوظ بهتر 

از کار هایی که آلت تناسلی مرد را کوچک میکند اجتناب کنید

یکی از دلایل شناخته شده ناتوانی جنسی کشیدن سیگار است . شواهدی وجود دارد که ثابت میکند سیگار کشیدن اندازه آلت را تحت تاثیر قرار می دهد. محققان دریافتند آلت تناسلی افراد سیگاری به میزان قابل توجهی کوچکتر از آلت افراد غیر سیگاری است . سیگار کشیدن علاوه بر آسیب رساندن به عروق خونی ممکن است به بافت آلت تناسلی نیز صدمه بزند, الاستیک بودن آن را کاهش دهد و از کشش آلت جلوگیری کند.

راهکار هایی برای نعوظ طولانی و قوی تر مشکلات نعوظ وازکتومی اختلال در نعوظ درمان اختلال نعوظ استراتژی های ساده برای نعوظ قوی تر چگونه نعوظ طولانی داشته باشیم

سیگار کشیدن آلت تناسلی مردان را کوچک می کند

وازکتومی کنید

اگر دیگر بچه نمی خواهید وازکتومی کنید. مردانی که نگران بارداری همسرشان هستند و حین مقاربت مدام به این موضوع فکر می کنند که روش پیشگریشان دچار شکست نشود, دچار استرس می شوند. استرس خود باعث بوجود آمدن مشکلات نعوظ در آقایان می شود. اگر وازکتومی به درستی انجام شود خطر بارداری تا 99.9 درصد کاهش می یابد.

لاغر کنید

دیابت یکی از مهمترین عوامل مجرد ماندن آقایان است. در واقع، بیش از 50 درصد مردان مبتلا به دیابت دچار ناتوانی جنسی هستند.

بیماری دیابت آلت تناسلی مرد را بی حس می کند. بنابراین بهتر است مراقب شیرینی خوردنتان باشید!

تغذیه صحیح و تناسب اندام بهترین راه برای جلوگیری از دیابت است.

مراقب پارگی و شکستگی آلت تناسلی باشید

اگر مردی دچار پارگی کامل آلت تناسلی شود, باید ظرف 24 ساعت تحت عمل جراحی قرار بگیرد تا مانع از خونریزی داخلی و کاهش خطر ابتلا به آسیب دائمی آلت شوند.

 پارگی نسبی مشکل جدی ای نیست، اما ممکن است در آینده مشکلاتی را بوجود بیاورد. مانند درد،کجی آلت هنگام نعوظ, خمیدگی و در نهایت ناتوانی جنسی.

بر اساس برخی آمار ها بیش از یک سوم مردانی که ناتوانی جنسی دارند, سابقه “صدمه دیدگی آلت” داشته اند. در پوزیشن هایی که همسرتان روی شماست احتمال آسیب دیدن آلت بیشتر است, پس مراقب خود باشید.

راه بروید

شروع کنید به پیاده روی. محققان دریافتند مردانی که 2 مایل در روز راه می روند نصف مردان کم تحرک مشکلات نعوظ دارند، دکتر گلد استین می گوید: بیست دقیقه دویدن یا 30 دقیقه کار با وزنه نیز همین اثر را دارد. هر چقدر بیشتر ورزش کنید بدن سال تر, پاک تر و انعطاف پذیر تری خواهید داشت در نتیجه رگ های خونی راحتتر می توانند کار خود را انجام دهند.

خمیازه بکشید

از نظر بدنتان خمیازه کشیدن و نعوظ عملا یک چیزند. هر دو توسط یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک کنترل می شوند. این ماده در مغز منتشر میشود یا به سمت نورن هایی میروند که مسئول کنترل باز شدن دهان و تنفس شماست ، یا توسط طناب نخاعی به رگ های خونی به پایین رفته و کار تغذیه آلت تناسلی مرد را انجام می دهد. برای همین گاهی اوقات هر دو باهم اتفاق می افتد (وقتی خمیازه بزرگی میکشید لرزشی هم آن پایین حس میکنید).

توصیه می کنیم برای داشتن نعوظ خوب در طول روز خمیازه بکشید.

به موقع بخوابید

هر شب در هنگام خواب، شما باید بین سه و پنج ساعت نعوظ داشته باشید. احتمالا وقتی 4 صبح به خاطر ادرار داشتن بیدار شدید متوجه این پدیده شده اید!

راهکار هایی برای نعوظ طولانی و قوی تر مشکلات نعوظ وازکتومی اختلال در نعوظ درمان اختلال نعوظ استراتژی های ساده برای نعوظ قوی تر چگونه نعوظ طولانی داشته باشیم

برای داشتن نعوظ قوی تر به موقع بخوابید

این نعوظ فقط به خاطر داشتن رابطه جنسی نیست. آنها کار می کنند تا با اکسیژن رسانی به خون, آلت تناسلی شما را شارژ کنند.

دکتر گلدشتاینمی گوید : از لحاظ تئوری، هر چقدر نعوظ شبانه شما بیشتر باشد، بافت نعوظ شما بیشتر انعطاف پذیر می شود. انعطاف پذیری بافت نعوظ  به حفظ قدرت نعوظ کمک کند و با بالا رفتن سن روی قوی نگه داشتن آلت اثر می گذارد .”

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*