خانه / آموزش های زناشویی / درمان خانگی بوی بد واژن خانم ها|رنگ زندگی

درمان خانگی بوی بد واژن خانم ها|رنگ زندگی

درمان خانگی بوی بد واژن خانم ها|رنگ زندگی

از بین بردن بوی بد واژن بدون نیاز به دارو های شیمیایی

اگر بوی بد واژنتان شما و شریک زندگیاتان را اذیت میکند و به فکر درمان خانگی این موضوع هستید, با رعایت رژیم غذایی و درمان های طبیعی می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

ماست بخورید

ماست بخورید تا مانع رشد باکتری های بد شود. ماست حاوی پروبیوتیک طبیعی است که می تواند به تعادل ترشحات باکتریایی واژن و سایر قسمت های بدن کمک به سزایی کند. اگر در بدنتان عفونت دارید، توصیه میکنیم هر روز ماست بخورید.، گزینه ی سالمی که برای از بین بردن بوی ناشی از عفونت قارچی واژن معجزه می کند. حتما از ماست های طبیعی و با کیفیت خوب استفاده کنید .

درمان خانگی بوی بد واژن خانم ها|رنگ زندگی عفونت جنسی٬ علت بوی بد واژن روغن درخت چای از بین بردن بوی بد واژن بدون نیاز به دارو های شیمیایی درمان عفونت واژن

برای حفظ سلامت واژنتان هر روز ماست بخورید

از خوردن مواد غذایی بودار اجتناب کنید

غذاها و نوشیدنی های خاص می تواند روی تغییر بوی واژن شما اثر بگذارد . از خوردن غذاهایی که می تواند باعث انتشار بوی بد در بدنتان شود ,اجتناب کنید. اگر  واژن تان بو می دهد از نوشیدن قهوه و الکل خودداری کنید. همچنین نباید پیاز ، مواد غذایی پر ادویه , ترشی جات قوی، گوشت قرمز و یا فراورده های لبنی بخورید .

با  آب گرم ,نمک و سرکه حمام کنید

یکی از درمان های طبیعی دیگر,اضافه کردن نصف فنجان سرکه سفید و نصف فنجان نمک به آب گرم در تشت یا وان است. بهتر است کمی در این ترکیبات بنشینید و بگذارید pH  ناحیه واژنتان به حالت نرمال برگردد .این طوری بوی بد واژن از بین می رود.

با این حال، این درمان به طور کوتاه مدت موثر است و باعث خلاص شدن موقت شما از بوی واژن می شود

استفاده از مکمل های گیاهی

مکمل گیاهی Femanol فرموله شده برای کمک به زنان در خلاص شدن از شر بوی واژن و جلوگیری از عفونت های واژن مانند واژینوز باکتریال است . این مکمل شامل سیر، عصاره پوست درخت چریش، بیوتین، روی، سلنیوم، و لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس است.

Femanol ادعا می کند می تواند به ایجاد باکتری های خوب در واژن , کمک به سیستم ایمنی بدن و مبارزه با هر گونه عفونت کمک کند.

به خاطر داشته باشید مکمل های گیاهی کمی گران هستند و توسط اداره دارو و فدرال کنترل نشده اند، بنابراین بهتر است با احتیاط مصرف شوند.

روغن درخت چای

روغن درخت چای یک ضد قارچ قوی است. همچنین خواص ضد عفونی کنندگی زیادی دارد. در نتیجه می توان برای از بین بردن بوی ناخوشایند واژن مورد استفاده قرار گیرد.

 سه قطره روغن درخت چای به یک فنجان آب اضافه کنید. روزانه یا چند بار در هفته با استفاده از این محلول واژنتان را شستشو دهید.

  • روش دیگر، یک تامپون بردارید و آن را در روغن زیتون بزنید و سپس مقدار کمی روغن درخت چای بر روی آن بریزید. تامپون را در واژن قرار دهید و حداقل یک ساعت بگذارید بماند. این کار را چندین بار در هفته تکرار کنید.
  • درمان خانگی بوی بد واژن خانم ها|رنگ زندگی عفونت جنسی٬ علت بوی بد واژن روغن درخت چای از بین بردن بوی بد واژن بدون نیاز به دارو های شیمیایی درمان عفونت واژن

روغن درخت چای به از بین بردن بوی بد واژن کمک خواهد کرد

جوش شیرین 

جوش شیرین ماده دیگری است که می تواند به متعادل کردن سطح pH بدن کمک کند. هنگامی که سطح pH در بدن تعادل دارد، مشکل بوی بد واژن از بین خواهد رفت. نیم فنجان جوش شیرین به آب درون وان یا تشت اضافه کنید.به مدت 20 دقیقه درون این آب بنشینید.با یک حوله تمیز به طور کامل خود را خشک. این درمان به از بین عفونت قارچی کمک خواهد کرد به سرعت از شر بوی بد خلاص شوید.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*