خانه / آموزش های زناشویی / نکاتی در مورد استفاده از کاندوم زنانه

نکاتی در مورد استفاده از کاندوم زنانه

نکاتی در مورد استفاده از کاندوم زنانه

چگونه از کاندوم زنانه استفاده کنیم؟

از کاندوم زنانه در طول مقاربت برای جلوگیری از حاملگی و کمک به کاهش خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی استفاده می شود. کاندوم زنانه را می توان از داروخانه ها تهیه کرد.

استفاده از کاندوم زنانه را تمرین کنید

درست است که قیمت کاندوم زنانه کمی بالاست، اما باید استفاده از آن را تمرین کنید. اگر بخواهید استفاده از آن را برای اولین بار قبل از رابطه جنسی انجام دهید,ممکن است به مشکل بر بخورید. هر چند قرار دادن کاندوم در واژن بسیار آسان است .اما سعی کنید حداقل یک بار یا دو بار برای اطمینان هم که شده ,استفاده از آن را تمرین کنید.

نکاتی در مورد استفاده از کاندوم زنانه واژن مهبل قراردادن کاندوم در رحم زن استفاده از کاندوم چگونه از کاندوم زنانه استفاده کنیم؟رابطه جنسی جلوگیری از بازداری سکس

راهنمای استفاده از کاندوم زنانه

کاندوم را از بسته در بیاورید

 هنگامی که تصمیم گرفتید از کاندوم استفاده کنید کافیست از جایی که تعیین شده بصورت مورب گوشه بسته را پاره کنید و کاندوم زنانه را در بیاورید.

روی انتهای کاندوم اسپرم کش یا روان کننده بریزید

با استفاده از اسپرم کش همراه با کاندوم زنانه, بیشتر می توانید خطر احتمال بارداری را کاهش دهید. البته امروزه کاندوم های زنانه روغن کاری شده اند اما با استفاده از روان کننده اضافی می توانید را حت تر کاندوم را وارد مهبلتان کنید.

یک پوزیشن راحت پیدا کنید

برای وارد کردن کاندوم زنانه به درون مهبل، باید در وضعیتی قرار بگیرید که بیشتر راحتید. درست مثل قرار دادن تامپون – شما باید در وضعیتی قرار بگیرید که به راحتی بتوانید به مهبل (واژن) خود دسترسی داشته باشید.

مثلا می توانید روی زمین چمباتمه بزنید، دراز بکشید و یا یک پایتان را روی صندلی قرار دهید.

نکاتی در مورد استفاده از کاندوم زنانه واژن مهبل قراردادن کاندوم در رحم زن استفاده از کاندوم چگونه از کاندوم زنانه استفاده کنیم؟رابطه جنسی جلوگیری از بازداری سکس

روش قرار دادن کاندوم در واژن

با انگشت شست و میانی دو طرف حلقه داخلی به سمت داخل فشار دهید

 دو طرف حلقه را نزدیک به هم نگه دارید دقیقا مشابه به زمانی که یک مداد در دست گرفتید.

 کاندوم به دلیل جنس روغنی اش ممکن است کمی بلغزد، پس قبل از قرار دادن آن در مهبل ,مطمئن شوید که خوب روی کاندوم تسلط دارید.

حلقه درونی کاندوم را به داخل واژن هدایت کنید

درست مثل گذاشتن تامپون. با یک دست لبه های مهبل را نگه داشته و با انگشت دست دیگر کاندوم را به سمت بالا فشار دهید

اگر آن را درست در دهانه رحم قرار دهید خودش به طور طبیعی در طول رحم گسترش می یابد. ( بسیار شبیه به قرار دادن تامپون ) نباید وجود کاندوم را احساس کنید.اگر شما هنوز هم می توانید وجود آن را در داخل بدنتان حسکنید به این معنی است که درست کاندوم را قرار ندادید.کاندوم نباید پیچ بخورد.باید صاف در مهبل قرار گیرد. دقت کنید که حلقه خارجی باید خارج از واژن باقی بماند.

قرار دادن آلت تناسلی مرد در کاندوم زن

هنگامی که کاندوم را وارد بدنتان کرده اید و آماده برای مقاربت هستید، از شوهرتان بخواهید آلت تناسلی ش را دقیقا داخل حلقه که خارج از مهبل (واژن) است قرار دهد. شما با دستتان به درستی می توانید آلت تناسلی شوهرتان را به داخل کاندوم راهنمایی  کنید.

داشتن رابطه جنسی

 طبیعی است که هنگام داشتن رابطه جنسی ,کاندوم زنانه از یک سمت به سمت دیگر حرکت کند.تا زمانی که حلقه داخلی سر جایش هست و آلت تناسلی شوهران در داخل کاندوم است، مشکلی وجود ندارد. اگر آلت تناسلی از کاندوم بیرون آمد و یا کاندوم شل شد و از بدنتان خارج شد, تا زمانی که همسرتان به انزال نرسیده, به راحتی می توانید آن را دوباره سرجایش بگذارید.هنگامی که شوهرتان انزال شد می توانید کاندوم را در آورید.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*