خانه / خبر های زناشویی / میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستند!

میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستند!

میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستند!

برای افزایش میل جنسی دور این سبزیجات را خط بکشید

 

نعناع

نفس تازه بسیار تحریک کننده است و کار نعناع تازه کردن نفس. (همچنین مزایای زیاد دیگری برای سلامتمان دارد!) اما منتول موجود در نعناع از لحاظ فنی تستوسترون را کاهش می دهد.

 توت فرنگی

میوه هایی که با پوست خوراکی تولید می شوند، به خصوص انواع توت ها در میان سایر میوه ها بالاترین سطح از آفت کش ها را دارند .آفت کش های موجود در پوست این میوه ها قاتل استروژن هستند. دیگر مجرمان: هلو، سیب، گیلاس و کلم پیچ اند.  در هنگام انتخاب محصولات حتما دقت کنید که مواد غذایی ای که با پوست خوراکی مصرف می شوند ,حتما ارگانیک باشند.

 چغندر

چغندر بسیار خوشمزه، مغذی  و جزو شیرین ترین گیاهانی است که وجود دارد . مانند بسیاری دیگر از سبزیجات ریشه ای، حاوی ترکیبات خوبی برای حمایت از سطح استروژن سالم در بدن شما است. فوق العاده است که سطح تستوسترون بدنتان ته نکشد، اما اگر عدم تعادل در هورمون هایتان وجود دارد ، شما می تواند با خوردن بیش از حد این گیاهان آن را تشدید کنید.

میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستندسکس شهوت برای افزایش میل جنسی دور این سبزیجات را خط بکشید غذاهایی باعث کاهش میل جنسی می شوند علت کاهش میل جنسی زن

مصرف زیاد چغندر باعث کم شدن میل جنسی می شود

محصولات بذر کتان

یک تحقیق جالب بر روی یک خانم 31 ساله که هرمون مردانه ی (تستسترون) زیادی داشت انجام شد. به این صورت که محققان به او گفتند هر روز به مدت چهار ماه 30 گرم تخم کتان بخورد.در پایان 4 ماه نتایج باور کردنی نبود. تستوسترون کلی او  70 درصد و تستوسترون آزادش 89 درصد کاهش یافته بود . نکته اخلاقی این تحقیق؟ اگر شما زنی هستید که روی صورتتان موهای بیش از حد زبر و مردانه ندارید سعی کنید از دانه های کتان دور بمانید.  اگر میل جنسی کمی دارید ، امگا 3 مورد نیازتان را از منابع دیگری تهیه کنید تا زمانی که همه چیز روال شود.

شیرین بیان

 ترکیب اصلی موجود در شیرین بیان – اسید  glycyrrhizic است که به ریشه شیرین بیان عطر و طعم متمایز و خاصی می دهد – این ترکیب می تواند تولید تستوسترون را سرکوب کند. در یک تحقیق، به هفت مرد سالم هر روز 7 گرم شیرین بیان از طریق آب نبات داده شد کهحاوی 0.5 گرم اسید glycyrrhizic  بود.پس از چهار روز تحقیق معلوم شد که تستوسترون کل افراد 35 درصد کاهش یافته بود.

 

EDAMAME یا دانه سویای نابالغ 

 اگر باهمسرتان میخواهید شبی رویایی داشته باشید و به رستوران چینی رفتید می خواهید سوشی سفارش دهید، عاقلانه سفارش غذا دهید! نام دیگر EDAMAME  ,سویا است. و خوب، 91 درصد سویا ها به صورت ژنتیکی دست کاری شده اند (با توجه به گزارش مرکز ایمنی مواد غذایی). سطح بالایی از سویا در بدن زن می تواند هورمونهای جنسی را کاهش داده و مختل عملکرد تخمدان شود. یک تحقیق جدید توسط مدرسه بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد که در مجله تغذیه چاپ شد می گوید :تنها نیمی از مقدار سویایی که در طول روز مصرف می کنید برای بریده بریده شدن حدود 40 درصد اسپرم در مردان سالم کافی است!

میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستندسکس شهوت برای افزایش میل جنسی دور این سبزیجات را خط بکشید غذاهایی باعث کاهش میل جنسی می شوند علت کاهش میل جنسی زن

edamame یا دانه سویای نابالغ سطح تستسترون را بسیار کاهش می دهد

ماری جوانا

 در حال حاضر در چندین ایالت استفاده از ماری جوانا قانونی است,البته خوشبختانه در کشور ما جزو مواد مخدر محسوب میشود. بسیاری از مردم با اضافه کردن مواد مخدر به مواد غذایی، به ویژه محصولات پخته شده(چه از  دودش و چه خوراکی)، باعث کاهش سطح تستوسترون بدنشان تا 24 ساعت می شوند.

مارچوبه

 آیا می دانید خوردن مارچوبه می تواند بوی ادرار را بد کند؟ خنده داره؟دیگر سبزیجات چلیپایی سالم هم میتواند مانند مارچوبه بوی بسیار بدی در دستگاه تناسلی ایجاد کند که خود باعث کاهش میل جنسی می شود.

میوه و سبزیجاتی که قاتل میل جنسی شما هستندسکس شهوت برای افزایش میل جنسی دور این سبزیجات را خط بکشید غذاهایی باعث کاهش میل جنسی می شوند علت کاهش میل جنسی زن

مارچوبه میل جنسی شما را کم میکند

کلم ها

کلم بروکلی، کلم و جوانه بروکسل تاثیر زیادی روی ترشحات بدن از جمله مایع منی، عرق، ادرار و نفس میگذارد و منجر به تولید بوی ناخوشایند می شود. سبزیجات چلیپایی تند، به لطف رافینوز و سولفات, نفخ شما را افزایش دهد.به این صورت همسرتان دیگر تمایلی به داشتن رابطه جنسی با شما نخواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*