خانه / آموزش های زناشویی / خانم ها, لطفا زود به مردان اعتماد نکنید!

خانم ها, لطفا زود به مردان اعتماد نکنید!

خانم ها, لطفا زود به مردان اعتماد نکنید!

راه و روش اعتماد به همسر آینده چگونه است؟

یکی از بزرگترین ترس های ما زنان این است که عشقمان  به اعتماد ما خیانت کند!احتمالا این موضوع برایتان اتفاق افتاده. درستش این است که بگویم برای بسیاری از ما اتفاق می افتد.بعضی از ماها ، از این موضوع درس میگیریم و برای همیشه ته ذهنمان نگه اش می داریم و هرگز مثل قبل  به هیچ  کسی اعتماد نمی کنیم، چون دیگر تحمل اینکه دوباره این اتفاق برایمان بیافتد را نداریم.

فرقی نمیکند که موضوع طلاق، دروغ، رابطه و یا یک عهد شکنی باشد، انسان هایی که دوستشان داریم میتوانند با هزاران روش مختلف به ما خیانت کنند.

برخی خیانت ها مثل بریدن دست با کاغذند که ابتدا پوستمان میسوزد ولی با مرور زمان خوب میشود اما شدت بعضی از خیانت ها مثل قطع شدن دست است.که دیگر هیچ چیز خوبش نمیکند.

چگونه می توانید فریب نخورید؟ چطور می توانید نامزدتان را بشناسید؟ چطور می توانید خیانت را تجربه نکنید؟

چگونه می توانید وقتی قلبتان رابه کسی هدیه دادید باز هم در امان باشید؟

در اینجا برخی نکات است که میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

زود به نامزدتان اعتماد نکنید!

شاید شنیده اید که عاشق کور است! وقتی عشق به سراغتان می آید همه چیز زیبا است, همه چیز درست است. تیپ و قیافه ی عشقتان عینکش، گل رزی که او به شما میدهد و قلبتان را تسخیر میکند,احساس میکنید  شوالیه و قهرمان زندگیتان را میان  مردان مختلف پیدا کردید.

اما یک عشق جدید , شکلی از مسمومیت است. مواد شیمیایی مانند دوپامین، اکسی توسین، نوراپی نفرین، که مانند مه و ابری جلوی دید شما را میگیرد.. تا زمانی که این دوران شیرین” ماه عسلی” تمام نشده شما نمیتوانید واقعیت را ببینید تا آن زمان، شما فقط بهترین ها را در وجود او می ببیند.

تو عاشق شدی! میدانیم. اما تمام اعتماد تان را به طرف مقابل ندهید. نگذارید اگر خدایی نکرده همه چیز آن طور که میخواستید پیش نرفت شوکه شوید.مهم نیست که چقدر عشق و احساستان پرشور است.سعی کنید به آرامی پیش بروید. صبر کنید تا دیدتان به مسایل عادی شود و کمی شور این عشق فروکش کند , بعد در مورد مسایل بزرگ تر به عشقتان اعتماد کنید!

به یک مرد بیشتر از احترامی که بهتان می گذارد اعتماد نکنید!

خانم ها, لطفا زود به مردان اعتماد نکنید! اعتماد به همسر آینده راه و روش اعتماد به همسر آینده چگونه است؟ خیانت به اعتماد شوهر خیانت کار بدبینی به شوهر شک

به همان اندازه که نامزدتان به شما احترام میگذارد به او اعتماد کنید

برخی از مردان ممکن است با این جملات شما را به چالش بکشند. مثلا میگویند:

” به من اعتماد نداری؟ پس دوستم نداری؟ اگر عاشقم بودی بهم اعتماد میکردی و یا این کار و انجام می دادی. “

این استدلال ها برای تلفن های موبایل قانع کننده است نه شما.البته که، شما او را دوست دارید. بازی نخورید. دوست داشتن با اعتماد کردن فرق دارد. مادری و پدر تا پای جان  عاشق فرزندانشان ا ند ولی هیچ وقت اعتماد نمیکنند که چاقو به دست بچه خردسالشان بدهند!

اعتماد نیاز به زمان داردو باید کمکم به وجود بیاید. مردی که واقعا دوستتان دارد به شما احترام می گذارد او درک می کنند که اعتماد یک شبه به دست نمی آید.

به طور کلی، هر چقدر بیشتر به شما احترام می گذارد، بیشتر می توانید به او اعتماد کنید .احترام کمتر حقش اعتماد کمتر است!

خانم ها, لطفا زود به مردان اعتماد نکنید! اعتماد به همسر آینده راه و روش اعتماد به همسر آینده چگونه است؟ خیانت به اعتماد شوهر خیانت کار بدبینی به شوهر شک

ریسک عشق را بپذیرید

وقتی که شما اعتماد کردید، ریسکش را هم بپذیرید

عشق یک گزاره مخاطره آمیز است. مهم نیست که چقدر مراقب هستید، همیشه ممکن است اشتباه کنید. پس با فکر و قوی جلو بروید تا صدمه نبینید.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*