خانه / پزشکی / درمان گیاهی نعوظ در مردان و افزایش طول آلت جنسی

درمان گیاهی نعوظ در مردان و افزایش طول آلت جنسی

درمان گیاهی نعوظ در مردان و افزایش طول آلت جنسی

راهکارهای کاربردی برای ناتوانی جنسی مردان با گیاهان دارویی

 

استفاده از گیاهان برای افزایش جریان خون به آلت تناسلی مردان می تواند بسیار موثر باشداگه میخواین اندازه آلت تناسلیتون رو افزایش بدین، از چندین گیاه می تونین استفاده کنین تا جریان خون به اون منطقه رو تحریک کنه و به طور موقت کمک کنه تا اون کاملا در حالت نعوظ قرار بگیره.

جینسنگ رو امتحان کنین

گفته شده که جینسنگ قرمز کره ای از طریق جین سنوزید که یک قسمت طبیعی از گیاهانه، سیستم عصبی رو افزایش میده. با این حال هیچ مدرک علمی قطعی وجود نداره که جینسنگ باعث بزرگ شدن آلت تناسلی مرد میشه. به عنوان بخشی از یک مطالعه در کره جنوبی، مردانی که قرص عصاره جین سنگ رو مصرف کردن پس از مصرف مکمل برای چند هفته عملکرد جنسی بهتری داشتن.

گیاه دارویی جینگو بلوبا (درخت چهل سکه) رو هم در نظر بگیرین

 این گیاه اغلب برای افزایش حافظه استفاده میشه، اما به گردش خون هم کمک میکنه و ممکنه جریان خون به آلت تناسلی رو افزایش بده. با توجه به مطالعه ی انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا، چهل سکه در کمک به مردان، برای درمان افسردگی که باعث اختلال در عملکرد جنسی میشه خیلی موثره. مطالعه ی دیگه ای نشون داد که چهل سکه هیچ اثری نداشت. داده های علمی بی نتیجه ست، اما از اونجا که چهل سکه حافظه رو زیاد میکنه و عوارض جانبی نسبی داره، ممکنه ارزش امتحان کردن رو داشته باشه.

درمان گیاهی نعوظ در مردان و افزایش طول آلت جنسی اختلال جنسی مشکل جنسی مشکل سکسی جینگو بلوبا راهکارهای کاربردی برای ناتوانی جنسی مردان با گیاهان دارویی مردان

درخت جینگو بلوبا در درمان گیاهی نعوظ به شما کمک می کند

درخت چهل سکه رو میتونین بصورت چای یا یک مکمل به شکل کپسول مصرف کنین. اگه سابقه ی تشنج دارین یا داروی رقیق شدن خون مصرف میکنین از مکمل های چهل سکه مصرف نکنین. برای اطمینان از بیضرر بودنش برای خودتون با دکترتون مشورت کنین.

به مکمل های ماکارو هم نگاهی بندازین

 این پودر بعنوان یک داروی مقوی غرایز جنسی شناخته شده که گفته شده به افزایش انرژی و حفظ نعوظ مردان کمک میکنه. از اونجا که هیچ تحقیق علمی قطعی در این مورد انجام نشده، بهتره که با احتیاط مصرف بشه. حتما قبل از اضافه کردن این مکمل به برنامه غذاییتون با دکترتون مشورت کنین.

به ال آرژنین هم فکر کنین

 این یک اسید آمینه ست که منجر به افزایش جریان خون میشه، به آلت تناسلی مرد کمک میکنه که در زمان نعوظ بزرگتر بشه. مطالعه ی انجام شده در دانشگاه تل آویو نشون داده که بعضی از مردان پس از مصرف مکمل به مدت 6 هفته، بهبود پیدا کردن. اگه در حال مصرف نیتروگلیسیرین برای قلبتون هستین، نباید این مکمل رو مصرف کنین، چون میتونه باعث افت فشار خون بشه. در مورد مصرف ال آرژنین باید با دکترتون مشورت کنین.

درمان گیاهی نعوظ در مردان و افزایش طول آلت جنسی اختلال جنسی مشکل جنسی مشکل سکسی جینگو بلوبا راهکارهای کاربردی برای ناتوانی جنسی مردان با گیاهان دارویی مردان

برای درمان گیاهی نعوظ در مردان هندوانه بخورید

هندوانه بخورین

 این یه گیاه نیست، ولی خواصی داره که ممکنه در افزایش اندازه و مدت زمان نعوظ مثل آرژنین کمک کنه. هندوانه حاوی اسید آمینه ای به نام سیترولینه، که به آرژنین تبدیل میشه و باعث گسترش عروق خونی میشه. واقعیت اینه که هندوانه حاوی سیترولینه که یک کشف نسبتا جدیده، پس هیچ اطلاعاتی وجود نداره که نشون بده واقعا هندوانه چطور به این خوبی اثر میزاره و چه مقدار هندوانه باید بخورین که فایده داشته باشه. با این حال، از اونجایی که هندوانه به عنوان یه غذای عالی برای سلامت مردان در نظر گرفته شده، نباید در فصل هندوانه در خوردنش زیاده روی کنین.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*