خانه / آموزش های زناشویی / علل روحی اختلال نعوظ در آقایان و روش درمان آن

علل روحی اختلال نعوظ در آقایان و روش درمان آن

علل روحی اختلال نعوظ در آقایان و روش درمان آن 

درمان روانی اختلال نعوظ و ناتوانی در عملکرد جنسی مردان

از اینکه با مشکل زندگی کنین خودداری کنین! برای بسیاری از مردان، ED تنها یک یا دو بار اتفاق میفته. ولی بالاخره اتفاق می افته، با این حال، مردان اغلب درموردش اضطراب دارن و هنگام مقاربت جنسی بهش فکر می کنن. در واقع این اضطراب می تونه باعث ED بشه، بنابراین زندگی کردن با این مشکل اونو بدتر خواهد کرد.
اگه ED اتفاق افتاد، بهترین کار اینه که به عنوان یه اتفاق اونو پاک کنین. حمل کردن اون باعث خستگی و استرس میشه. روی لحظه ای که الان دارین زندگی میکنین تمرکز کنین. هنگامی که شما و شریک زندگیتون با هم صمیمی شدین، به گذشته فکر نکنین. فکر کردن به گذشته باعث اختلال نعوظ میشه. در عوض به این لحظه فکر کنین و روی احساسات خوش خودتون و همسرتون که با هم سهیم هستین تمرکز کنین.

علل روحی اختلال نعوظ در آقایان و روش درمان آن درمان نعوظ پورنوگرافی اختلالات و ناتوانی درعملکرد جنسی درمان روانی اختلال نعوظ و ناتوانی در عملکرد جنسی مردان

فکر کردن به گذشته باعث اختلال نعوظ میشه

 رابطه جنسی رو به آرومی انجام بدین

 اگه از روی عجله صمیمی بشین میتونه به شما این حس رو بده که فقط یه مقدار زمان دارین تا همسرتون رو راضی کنین. که این باعث استرس میشه که میتونه حفظ نعوظ رو مشکل کنه. درعوض روی عشقبازی بیشتر تمرکز کنین. به این ترتیب، به بدن و ذهنتون اجازه میدین تا آروم بشه. در نتیجه عملکرد جنسیتون فایده خواهد داشت.

مراقب باشین چون ممکنه افسرده بشین

 افسردگی یکی دیگه از علل روانی اختلال نعوظه. که اغلب به احساس بی کفایتی، نا امنی، و احساسات دیگه ای که میل جنسی رو میکشه منجر میشه. به علائم افسردگی فکر کنین و اگه بهش مبتلا شدین، به دنبال کمک روانی برای غلبه بر این مشکل باشین.
احساس ناامیدی و درماندگی. لازم نیست که روی وضعیت خاصی تمرکز کنین. ممکنه حس کنین مثل یه موش تو تله گیر کردین و هیچوقت نمیتونین ازش بیرون بیاین.

تغییرات خواب. هم بی خوابی و هم پر خوابی می تونه علت افسردگی باشه، پس اگه هر گونه اختلالات ناگهانی خواب داشتین بهش توجه کنین. کمبود انرژی و خستگی. مشکل در تمرکز و انجام وظایف.
علاقه نداشتن به فعالیت های روزانه، به خصوص اونهایی که ازش لذت میبردین.
درد غیر قابل توضیح و درد در تمام بدنتون. این می تونه درد عضلانی، سردرد، و ناراحتی معده باشه.

استفاده از پورنوگرافی رو محدود کنین

 تماشای پورنوگرافی میتونه کم کم شما رو از زندگی واقعی جنسی دور کنه. در نتیجه میتونه به فقدان برانگیختگی با همسرتون منجر بشه. برای جلوگیری از این اتفاق بهتره که استفاده از پورنوگرافی رو قطع یا محدودش کنین. اینجوری ، دوباره به فعالیتهای جنسی در زندگی واقعی احساس پیدا میکنین.

علل روحی اختلال نعوظ در آقایان و روش درمان آن درمان نعوظ پورنوگرافی اختلالات و ناتوانی درعملکرد جنسی درمان روانی اختلال نعوظ و ناتوانی در عملکرد جنسی مردان

استفاده از پورنوگرافی رو قطع کنید

با یه روانپزشک مشورت کنین

 علاوه بر آنچه قبلا گفتیم، تعدادی مسائل روانی وجود داره که می تونه باعث ED شما بشه. اگه نمیتونین به نتیجه برسین، دیدن یک روانپزشک حرفه ای می تونه مفید باشه. اون می تونه با صحبت کردن درمورد مشکلاتتون بهتون کمک کنه و چیزی که قراره ادامه پیدا کنه رو محدود کنه. همراه بودن شریک زندگیتون در این جلسات هم میتونه مفید باشه، به عنوان یک زوج می تونین با همکاری همدیگه از پس این مشکل بربیاین. 

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*