خانه / روابط اجتماعی / چطور عشق خود را فراموش کنیم؟عشق یک طرفه به یک دختر!

چطور عشق خود را فراموش کنیم؟عشق یک طرفه به یک دختر!

چطور عشق خود را فراموش کنیم؟عشق یک طرفه به یک دختر!

چطور میتوانم از دختری که دوستم ندارد دست بکشم؟

همه ما دختر کاملی رو دیدیم که باهاش احساس سازش و هیجان میکردیم. انگار همه چی بیش از حد خوب بنظر میرسید. گاهی اوقات باید این واقعیت رو بپذیرین که مهم نیست چقدر شما یه نفر رو دوست دارین، آدمهایی هم هستن که نمیشه دوستشون داشت. در مراحل زیر بهتون میگم که بهترین روش برای اینکه قلبتون رو کنترل کنین تا کسی رو دوست نداشته باشه چیه و اینکه بتونین عشق واقعی رو پیدا کنین.چطور دختری رو که نمیخواد دوست داشته بشه رو دوست نداشته باشیم؟

اگه کسی شما رو دوست نداره تقصیر شما نیست

وقتی کسی به سمت آدم میاد و اون شخص نمیخواد تماس عاطفی برقرار کنه اون نمیتونه یا نمیخواد بهش اجازه بده که دوست داشته بشه، این شرایط کاملا فرق میکنه.

چطور معشوق خود را فراموش کنیم؟ عشق یک طرفه به یک دختر! چطور میتوانم از دختری که دوستم ندارد دست بکشم چگونه خیانت را فراموش کنیم چگونه شکست عشقی را تحمل کنیم

اگه کسی شما رو دوست نداره تقصیر شما نیست.

این یه واقعیته که اکثر افرادی که نمی تونن دوست داشته باشن دارای مشکلات روانی و یا عاطفین

این می تونه به دلیل عدم تعادل شیمیایی؛ حادثه ناگوار اما نه محدود به تجاوز جنسی، متارکه، بی کفایتی، خشونت فیزیکی / روانی و غیره باشه.

اونها در وضعیت محافظت از خودشون قرار دارن و بخاطر این نیست که نمیخوان دوستتون داشته باشن، بلکه نمیخوان این واقعیت رو بپذیرن که قلبتون رو و بهترین خواسته ها رو بهش میدین.

باید مقدار زمانی که اونو میبینین محدود کنین تا از قوی شدن احساستون نسبت بهش جلوگیری کنین

 اگه با هم کار میکنین، روش آسون و فیزیکی برای بی اثر کردن این مشکل وجود نداره. علاوه بر محدود کردن مجاورت، مرزهایی در زندگی تون براش مشخص کنین. ممکنه بخواین ناهارتون رو زودتر بخورین یا کمی در اطراف اداره قدم بزنین. هدف اینه که بخواین ذهنتون و وجودتون رو از کسی که تحت تاثیرش هستین رها کنین.

چطور معشوق خود را فراموش کنیم؟ عشق یک طرفه به یک دختر! چطور میتوانم از دختری که دوستم ندارد دست بکشم چگونه خیانت را فراموش کنیم چگونه شکست عشقی را تحمل کنیم

اگر میتوانید عکس های مشترکتان را دور بریزید

سعی کنین خاطرات و یادگاریها رو فراموش کنین

 تلاش برای اینکه فراموش کنم که دوستش دارم ؟ عکسهای شما و اون با همدیگه در ساحل قرار نیست کاری انجام بدن اما اینکه چقدر براتون مهم بودن رو براتون یادآوری میکنن. اگه جراتشو دارین عکسها رو بسوزونین و اگه میخواین برای ارزش عاطفیش نگهشون دارین.

سخت ترین قسمت فراموش کردن اون شخص اینه که احتمالا اون نمیخواد شما برین

 دلایلش برای بودن با شما کاملا خودخواهانه ست یا تنها یه قسمت از نادونیشه. اون نمیخواد کسی که در زندگیشه بزاره بره. اینجا همون جاییه که باید به احساساتتون نسبت بهش اعتراف کنین…. در غیر اینصورت شما شبیه یه آدم نادون هستین. بعد از اینکه بهش گفتین چه احساسی نسبت بهش داشتین، براش توضیح بدین از اونجایی که بهم نمیخورین مجبور شدین برای سلامتی روحی تون ازش جدا بشین.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*