خانه / آموزش های زناشویی / ترس از شب زفاف در دختر خانم ها برای شب عروسی

ترس از شب زفاف در دختر خانم ها برای شب عروسی

ترس از درد پاره شدن پرده بکارت در دختر خانم ها!

راهکار های از دست دادن بکارت بدون درد و ناراحتی

فکر اینکه بکارتتون رواز دست بدین میتونه ترسناک باشه. علاوه بر این تعریف بکارت هم سخته، و میتونه در نظر هرکسی معنی متفاوتی داشته باشه. در این مورد، بعد از اینکه یاد گرفتین که چطور از لحاظ روحی و فیزیکی خودتون رو آماده کنین، ما قصد داریم در مورد رابطه جنسی بحث کنیم و اینکه چطور مطمئن بشین که خیلی دردناک نیست.

قبل از اینکه رابطه جنسی داشته باشین

مطمئن بشین که در تصمیم اینکه میخواین رابطه داشته باشین ترسی ندارین

 اگه عصبی باشین طبیعیه، اما اگه اضطراب داشتین، نشونه ی اینه که که باید زمان بیشتری رو صبر کنین. شما بیشتر هیجان زده این تا عصبی. بجای اینکه اجازه بدین استرس بر شما پیروز بشه، سعی کنین آروم بشین و بدنتون رو بشناسین. آناتومی بدنتون رو در نظر بگیرین تا به شما کمک کنه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشین.

سری به داروخانه بزنین

 خرید چند تا وسیله در اسرع وقت میتونه خیالتون رو در مورد از دست دادن بکارتتون راحتتر کنه. این وسایل رو بردارین:
کاندوم، که از بارداری جلوگیری میکنه. بزرگترین نگرانیتون اینکه کاندوم مناسب باشه.بهترها زوجین با هم برای خرید برن و چند نوع مختلف از کاندوم رو بخرن و اونا رو امتحان کنن و ببینن کدومش مناسبتره.

چرب کننده، با کاهش اصطکاک باعث میشه درد کمتری رو احساس کنین. اگه شما میخواین از کاندوم لاتکس استفاده کنین، روغن سیلیکون یا روغنی که اساسش آبه رو انتخاب کنین. استفاده از هر روغنی با کاندوم نترل یا پلی اورتان بیضرره.

ترس از درد پاره شدن پرده بکارت در دختر خانم ها! پرده بکارت بدون درد بعد از پاره شدن بکارت پاره شدن بکارت با انگشت راهکار های از دست دادن بکارت بدون درد و ناراحتی

در مورد نگرانی هایتون با همسرتون حرف بزنید

در مورد نگرانی هایتون با همسرتون صحبت کنین

 داشتن رابطه جنسی با کسی که بهش اعتماد دارین برای اولین بار میتونه خستگی عصبی کمتری داشته باشه. همسرتون باید احساسات شما رو در نظر بگیره، روی این نکته که شما باید تجربه خوبی داشته باشین متمرکز بشه، و بخواد در این مسیر بشما کمک کنه.

بدونین پرده بکارتتون از چه نوعیه

 پرده بکارت یه غشاء نازکه که تا حدی سوراخ واژن رو پوشش میده، و تقریبا هر زنی که به دنیا میاد اونو داره. در اینجا چیزی هست که باید در مورد از دست دادن بکارتتون بدونین:

شما احتمالا پرده ی بکارت جزئی دارین. اگه شما یک نوجوانین، شانس اینکه بخشی از پرده تون بمونه وجود داره – که طبیعیه. اگه میخواین بررسی بیشتری بکنین، باید بتونین پرده تون رو به آسونی با کمک چراغ قوه یا آینه دستی ببینین.

اگه خونریزی دارین، نباید خیلی زیاد باشه. خونریزی که شما بعد از ازدست دادن بکارتتون تجربه میکنین نباید به اندازه زمانی که عادت ماهیانه هستین باشه. در عوض، باید به صورت لکه های روشن برای چند ساعت بعدش باشه. بعضی از دخترها اصلا خونریزی ندارن. در بعضی موارد، پرده شما ممکنه اصلا پاره نشه. چون میتونه کشش پیدا کنه یا پرده ممکنه به اندازه کافی بزرگ باشه که باز بشه.

ترس از درد پاره شدن پرده بکارت در دختر خانم ها! پرده بکارت بدون درد بعد از پاره شدن بکارت پاره شدن بکارت با انگشت راهکار های از دست دادن بکارت بدون درد و ناراحتی

با کسی که به او اطمینان دارید در مورد پرده بکارتتان مشورت کنید

افراد با اعتمادی رو که میتونین باهاش صحبت کنین رو شناسایی کنین

 مهمه که حداقل یک فرد رو بشناسین که بتونین باهاش صحبت کنین تا بهتون کمک کنه و شما رو راهنمایی کنه. این شخص میتونه والدینتون باشه، حتی میتونه یه دکتر باشه.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*