خانه / روابط اجتماعی / به من بگو چطوری عاشق خودم باشم؟

به من بگو چطوری عاشق خودم باشم؟

به من بگو چطوری عاشق خودم باشم؟

روش های کاربردی برای اینکه عاشق خودتان شوید!

خودتون رو بدون قید و شرط دوست داشته باشین

 عشق بی قید و شرط از خونه شروع میشه، با یه نفر. شما معایب و کاستی هاتون رو بهتر از هر کس دیگه ای میشناسین، و هیچ کس بهتر از خودتون نمیتونه دیگری رو بشناسه.اینکه بتونین خودتونو دوست داشته باشین با اینکه از کاستی های خودتون به خوبی آگاهین شما رو در موقعیتی قرار میده که بتونین همین چیزها روهم در وجود دیگران ببینین.  بنابراین، شما باید قادر به تشخیص، پذیرش، و بخشش عیوب خودتون باشین تا بتونین این کار رو برای دیگری هم انجام بدین.

یه انتخاب دوست داشتنی انجام بدین

 همیشه از خودتون بپرسین، “چه کار دوست داشتنیی می تونم برای این آدم خاص در این لحظه ی خاص انجام بدم؟”. عشق چیزی نیست که مناسب همه باشه؛ چرا که یه کار عاشقانه برای یک نفر ممکنه برای دیگری مضر باشه، که در این مورد نمیتونه بهشون کمک کنه تا بهم نزدیکتر بشن و به یک زوج خوشحال تبدیل بشن.

کسانی که شما دوستشون دارین رو ببخشین

 اگه کسی عذر خواهی نمیکنه، با اینحال شما از درون هم اونرو و هم خودتون رو دوست دارین، اجازه بدین خشم و رنجتون به سمت اون بره. به اصطلاح مذهبی، این عبارت رو حتما شنیدین ” از گناه متنفر بشین، گناهکار رو دوست داشته باشین.” دوست داشتن کسی بدون قید و شرط به این معنی نیست هر کاری دوست داشت انجام بده، به این معنی که اجازه بدین به میل شما در بعضی کارها نقش داشته باشه.

به من بگو چطوری عاشق خودم باشم؟ روش های کاربردی برای اینکه عاشق خودتان شوید!خود باوری خودشناسی عشق به خود عشق به دوست دختر خاطر خواهی روش های عاشقی سکسی بوس

کسانی که شما دوستشون دارین رو ببخشین

 

اگه کسی که شما رو دوست داره با عصبانیت چیزی بگه که خوشتون نیاد، انتخاب دوستانه اینکه بهش بفهمونین که اون کلمات شما رو رنجونده، با این حال بی احتیاطی اونو ببخشین. بهش کمک کنین تا رشد کنه و بدونه که دوست داشتنیه. خودتون رو از محیطی که در اون بارها و بارها باهاتون بدرفتاری شده رها کنین یا با بهره بردن از اون یه شرایط دوست داشتنی برای خودتون و شخص مقابلتون ایجاد کنین.

انتظار نداشته باشین در تمام لحظات ناراحتی و درد بتونین از کسی که دوستش دارین محافظت کنین

 بخشی از دوست داشتن یه نفر به عنوان یه انسان اینه که رشد کنه، و درد و ناراحتی بخش اجتناب ناپذیر این رشد در زندگیه. عشق بی قید و شرط یعنی کاری رو انجام بدی تا طرف مقابلت شاد و راحت باشه، و همچنین بهش کمک کنی از طریق تجربه اجتناب ناپذیرش از ناراحتی رشد کنه.

به دروغ نگین که از احساسات کسی که دوستش دارین “محافظت” میکنین؛ از احساساتش در هنگام ناراحتی و سختی حمایت کنین.به عنوان مثال، دروغ گفتن در مورد یک وضعیت وخیم مالی برای اینکه ناراحتی رواز بین ببرین شبیه اینه که ناراحتی بیشتری بوجود بیارین و در دراز مدت باعث بی اعتمادی بشین. در عوض صادق باشین، حمایت کننده باشین، برای همکاری با همدیگه مشتاق باشین تا راه حلی پیدا کنین.

به من بگو چطوری عاشق خودم باشم؟ روش های کاربردی برای اینکه عاشق خودتان شوید!خود باوری خودشناسی عشق به خود عشق به دوست دختر خاطر خواهی روش های عاشقی سکسی بوس

خودتون روهمونجوری که هستین بپذیرین

خودتون و کسایی که دوستشون دارین رو همونجوری که هستن بپذیرین
شما از کامل بودن خیلی دورین، با اینحال شما قادرین عشق بی قید و شرط رو پیشنهاد بدین، طرف مقابل یه جورایی ناقصه، اما ارزش دوست داشته شدن رو داره.عشق بی قید و شرط در مورد پذیرفتنه – درمورد این نیست که از هم دیگه انتظار داشته باشیم که دیگری رو از طریق انتخابهاش و اینکه چطوری زندگی میکنه شاد کنه. نمی تونین دیگران رو کنترل کنین، فقط خودتون.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*