خانه / آموزش همسرداری / بغل کردن عاشقانه را حرفه ای یاد بگیرید!

بغل کردن عاشقانه را حرفه ای یاد بگیرید!

بغل کردن عاشقانه را حرفه ای یاد بگیرید!

آموزش در آغوش کشیدن همسر و عشق بازی

مثل یه حرفه ای بغل کنین

بغل کردن یکی از بهترین داروهای برخورد فیزیکیه. باعث نزدیکی بیشتر میشه، محبت رو نشون میده و شادی رو زیاد میکنه. بغل کردن هورمونی رو آزاد میکنه که استرس و اضطراب رو کم میکنه یعنی اینکه بخوبی سلامتی روحی و روانی شما رو افزایش میده.

بغل کردن عاشقانه را حرفه ای یاد بگیرید! آموزش در آغوش کشیدن همسر و عشق بازی سکس با همسر بغل کردن صحیح آموزش سکس آموزش در آغوش کشیدن سکسی آموزش لب گرفتن زفاف

یاد بگیرید همدیگر را عاشقانه بغل کنید

به روش کلاسیک و قاشقی انجامش بدین

 از بین همه ی روشهای سنتی بغل کردن، به یک دلیل روش قاشقی محبوبترینه: اون عالیه! روش قاشقی از یک قاشق  “بزرگ” و “کوچک” تشکیل شده، که در این روش هر کدوم از نامزدها کنارهم به پهلو دراز میکشن و همیدیگه رو جمع میکنن. قاشق بزرگ اونیه که پشت کرده و اغلب بازوش رو دور قاشق کوچیک میزاره.

مواظب سرهاتون باشین. از اونجایی که سرهاتون خیلی بهم نزدیک میشه بهتره که یه ذره اونها رو خم کنین. قاشق بزرگ میتونه سرش رو برای استراحت روی شونه ی قاشق کوچیکتر بزاره، یا اونو روی بازوش نگه داره.

به فکر گرما هم باشین. روش قاشقی عالیترین وضعیت بغل کردن برای تولید گرماست، چراکه تماس فیزیکی زیادی وجود داره. شاید قاشق بزرگه مجبور بشه دستش رو از دور قاشق کوچیکه آزاد کنه یا پاهاش رو یکم به پشت حرکت بده تا از عرق کردن جلوگیری کنه.

روش نیمه قاشق رو امتحان کنین

 روش قاشق تقریبا روش کامل و قدیمییه، روش نیمه قاشق از یه نفر که به پشت دراز کشیده و یه نفردیگه که روبروشه و به پهلو دراز کشیده تشکیل شده. نامزدی که به پهلو دراز کشیده بصورت دوستانه سرش رو روی سینه ی دیگری میزاره. برای یه جلسه نوازش صمیمی تر پاهاتون رو در هم بپیچین.

روش رو در رو

 یکی از رومانتیک ترین روش بغل کردن زمانیه که شما رو در رو دراز کشیدین. شما ممکنه روی شکمتون دراز بکشین و سرتون رو به پهلو بچرخونین، یا به پهلو دراز بکشین – هر کدوم باشه عالیه. حس عاشقانه تون رو با گرفتن دستها در فضای بین بدنتون زیاد کنین.

بغل کردن عاشقانه را حرفه ای یاد بگیرید! آموزش در آغوش کشیدن همسر و عشق بازی سکس با همسر بغل کردن صحیح آموزش سکس آموزش در آغوش کشیدن سکسی آموزش لب گرفتن زفاف

بغل کردن فواید زیادی در رابطه شما دارد

روش تماشای ستاره رو امتحان کنین

 شما و شریک زندگیتون به اردو رفتین یا دارین باران شهاب سنگ رو تماشا میکنین و میخواین همدیگه رو بغل کنین اما هردو تون میخواین آسمون رو هم ببینین. به پشتتون کنار هم دراز بکشین و پاهاتون رو با هم بپبچونین. اگه براتون مهم نیست که دستاتون خسته بشه، یکی از شما بازوش رو تا زیر گردن دیگری بزاره در حالیکه تا نیمه بغلش کرده باشه. همینطور شما میتونین دستاشو بگیرین و بالای سینه تون در فضای بین بدنتون بزارین. برعکس اسمش، این روش میتونه در هر جایی انجام بشه، نه فقط وقتی دارین ستاره تماشا میکنین.

سرتون رو روی پای هم بزارین

این روش بغل کردن برای وقتی که میخواین صحبت کنین و تماس چشمیتون رو حفظ کنین عالیه. یک نفرتون بنشینه، در حالیکه دیگری به حالت عمودی دراز کشیده و سرش روی پای نامزدشه. این حالت به کسی که نشسته این فرصت رو میده تا با موهای نامزدش بازی کنه یا با خوشحالی صورتش رو نوازش کنه.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*