خانه / آموزش همسرداری / چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟

چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟

چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟

چگونه بدون قید و شرط کسی رو دوست داشته باشیم 

تعریف عشق سخته. از شاعرها تا روانشناسها تا مردم عادی، تلاش زیادی برای توضیح اینکه عشق چیه و معنیش چیه صورت گرفته که به نتایج بدون مرزی منجر شده” زمانی عشق رو درک میکنین که احساسش کنین”. ساختن چیزهای خیلی سخت معنی عشق بی قید و شرطه. بعضیها میگن تنها نوع واقعی عشقه، در حالی که بعضیهای دیگه اون رو غیر ممکن میدونن. برای باورکردن عشق بی قید و شرط، و در واقع عشق ورزیدن بدون قید و شرط، به مقدار زیادی تفکر، عمل، و ایمان نیازه. فقط شما می تونین تصمیم بگیرین که آیا و چگونه می تونین (یا باید) بدون قید و شرط عاشق بشین، اما مقاله زیر امیدوارم بهتون در این مسیر کمک کنه.

انواع مختلفی از عشق وجود داره که باید درنظر بگیرین

 همانطور که در این مقاله تعریف شده، یونانیان باستان اینکارو میکردن، و چهار تعریف مختلف داشتن. یکی از اون چهارتا، اصطلاح عشق الهیه که نزدیکترین مترادف به عشق بی قید و شرطه. عشق الهی یه انتخابه، یه تصمیم برای اینکه بدون در نظر گرفتن موقعیت یا نا امیدی کسی رو دوست داشته باشیم.
بنابراین، عشق بی قید و شرط یعنی دیگری رو از اعماق وجود دوست داشتن، مهم نیست که اون مرد یا زن چیکار میتونه بکنه یا نمیتونه بکنه.همچنین اینکار رو میشه یاد گرفت و تمرین کرد. شما فقط باید تصمیم بگیرین که بدون قید و شرط دوست داشته باشین.برعکس، پدر و مادرها هیچ انتخابی ندارن جزاینکه عاشق بچه هاشون باشن از همون لحظه ای که چشم بچه ها به روی اونها باز میشه، اما عشق به فرزند بدون در نظر گرفتن شرایط میتونه جایگزین این شور و هیجان اولیه دلبستگی بشه.

چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟ چگونه عشق بی قید و شرط به همسرم بدهم؟ عاشق سکسی عشق بازی با همسر چگونه بدون قید و شرط کسی رو دوست داشته باشیم

توجه کنین که عشق بدون قید و شرط ، عشق کورکورانه نیست

توجه کنین که عشق بدون قید و شرط ، عشق کورکورانه نیست

 عشق کورکورانه یعنی اینکه شخصی عاشق یه نفر بشه که اغلب مورد عشق ورزیدن قرار میگیره، و اون زن یا مرد عاشق، واقعیتها و اشتباهات و خیلی از چیزهای شخص مقابلش رو نمیبینه. چنین عشقی(یا حداقل باید باشه) موقتیه، و باید توسط یک نوع از عشق بلند مدت، که آخرین عشقه جایگزین بشه.”با چشمان باز” .برای اینکه بدون قید و شرط عاشق بشین شما باید از شرایط، خوبی و بدیهای طرف مقابل باخبر باشین.

توجه کنین آیا عشق رومانتیک میتونه بی قید و شرط باشه

بعضیها میگن نه، چون عشق رومانتیک، باید مثله یه شراکت بر اساس احساسات، اعمال، و انتظارات مشروطه عمل کنه. از این دیدگاه، شما هیچوقت نمیتونین با همون قید و شرطی که همسرتون رو دوست دارین فرزندتون رو هم دوست داشته باشین.
با این حال، عشق یه چیزی مثله یه رابطه نیست. روابط شرطین، مثل یک “مشارکت کاری”. یه رابطه ی بی قید و شرط  یه دستورالعمل برای سلطه یک طرفه ست. پس، اگه شراکت بدرستی کار نکنه رابطه می تونه تموم بشه، و در عین حال عشق بی قید و شرط نسبت به شخص دیگه می تونه باقی بمونه. گاهی اوقات پایان دادن به یک رابطه می تونه راهی برای دوست داشتن بدون قید و شرط باشه.

چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟ چگونه عشق بی قید و شرط به همسرم بدهم؟ عاشق سکسی عشق بازی با همسر چگونه بدون قید و شرط کسی رو دوست داشته باشیم چطوری یک عاشق واقعی باشیم؟ نشانه های عشق چیست؟ چگونه عشق بی قید و شرط به همسرم بدهم؟ عاشق سکسی عشق بازی با همسر چگونه بدون قید و شرط کسی رو دوست داشته باشیم

توجه کنین که عشق بدون قید و شرط ، عشق کورکورانه نیست

به عشق بی قید و شرط بیشتر از یه حس فکر کنین

 ما معمولا عشق رو به احساس تعبیر میکنیم، اما احساسات در پاسخ به چیزی هستن که ما از کسی یا چیزی “بدست میاریم”. بنابراین، احساسات شرطین.
عشق بدون قید و شرط یک عمله، یک انتخابه برای اینکه تلاش کنیم تا دیگری در آسایش باشه. احساسی که در قبال کاری که شما برای عشقتون انجام میدین بهتون دست میده پاداش شماست.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*