خانه / آموزش های زناشویی / آموزش عشق بازی با همسر در رختخواب!

آموزش عشق بازی با همسر در رختخواب!

آموزش عشق بازی با همسر در رختخواب!

چگونه در تخت رمانتیک باشیم و همسرمان را عاشق کنیم؟

هر کسی یکم رمانتیک بازی رو دوست داره. که برای یک رابطه عالیه، شما رو بهم دیگه نزدیکتر میکنه، فرصتها به روی شما باز میشه و باعث میشه شریکتون بهتر شما رو بشناسه. زیادی رومانتیک بودن زیاد هم سخت نیست و با اضافه کردن چندتا حرکت اساسی نتایج خوبی بدست میاد.

با اصول اولیه شروع کنین
شریک زندگیتون رو در آغوش بگیرین تا به رابطه تون کمک کنه

درآغوش گرفتن یه کار عالی عاشقانه ست و نیازی به مهارت آنچنانی، آمادگی، یا تلاش اضافی نداره. همچنین یه راه عالی برای انتقال هر نوع فعالیتی به اتاق خوابه ازعشقبازی گرفته تا بحث جدی. این مرحله رو آهسته انجام بدین. برای مدت طولانی حداقل 20 دقیقه در آغوش بگیرین. بجای صحبت کردن به آرامی یکدیگر رو نوازش کنین ، موهاشو نوازش کنین.

زمانی که همدیگرو در آغوش گرفتین زمان بسیار خوبی برای صحبت در مورد رابطه و آینده تونه، که میتونه برای نامزدهایی که نزدیک یک سال یا بیشتر با هم هستن عاشقانه باشه.

آموزش عشق بازی با همسر در رختخواب! سکس رمانتیک سکس خشن سکس و عشق بازی ارگاسم در رابطه جنسی انزال در سکس چگونه در تخت رمانتیک باشیم و همسرمان را عاشق کنیم؟

بجای صحبت کردن به آرامی یکدیگر رو نوازش کنین

در رختخواب برنامه ریزی عاشقانه نکنین یا فورا نگین که میخواین رابطه جنسی داشته باشین. رومانتیک بودن یعنی اینکه دقیق باشین، پس شما باید منتظر باشین تا اینکه بصورت عادی به رختخواب برین یا راهی پیدا کنین تا نامزدتون رو به رختخواب بکشونین. معاشقه رو امتحان کنین و بعد دستشو بگیرین و اونو به رختخواب بکشونین.

بوسیدن یا موفق شدن

اگه شما فکر میکنین که استاد بوسیدنین، دوباره فکر کنین. همه همیشه می تونن تحمل کنن تا با روش خودشون بهتر بشن و عمل کردن می تونه همه چیز باشه. بوسه هایی که همین حالا به شریکتون میدین میتونه چیز جدید و هیجان انگیزی باشه. با بوسه هاتون خلاقیت بخرج بدین. هر خال و کک و مکی رو ببوسین. رژلب بزنین و با بوسه هاتون یه قلب بکشین. راههای زیادی برای ساختن بوسه های رومانتیک و به یاد موندنی وجود داره.

آموزش عشق بازی با همسر در رختخواب! سکس رمانتیک سکس خشن سکس و عشق بازی ارگاسم در رابطه جنسی انزال در سکس چگونه در تخت رمانتیک باشیم و همسرمان را عاشق کنیم؟

. ماساژ بسیار آرامش بخشه و یک روش عالی برای رسیدن به فعالیتهای رومانتیک است

شریک زندگی تون رو ماساژ بدین

ماساژ دادن شریک زندگیتون لحظه طلاییه، اما وقتی صحبت رومانتیک بودن میاد وسط بنظر قدیمی میرسه. ماساژ بسیار آرامش بخشه و یک روش عالی برای رسیدن به فعالیتهای رومانتیک دیگه ست. حتی نیاز نیست شما خیلی قوی باشین. لمس آهسته هم در مناطق درست میتونه احساس خوبی بوجود بیاره. یه بطری روغن ماساژ رو داخل یک کاسه آب گرم بزارین و دستاتون رو قبل گذاشتن روغن روی پوستش گرم کنین. احساس گرما، با ماساژ پای راست دریافت میشه.

با نامزدتون روی عشقبازی تمرکز کنین

اگر شما تا حالا درعشقبازی بهره ای نبردین ، الان بهترین فرصت برای شروع کردنه. اگه عشقبازی شما یکطرفه بوده، حالا وقتشه که جاها عوض بشه. تمام توجه تون رو روی رضایت شریکتون بزارین، تا توجه و تشکرش رو بدست بیارین.امیدواریم که با این روش ها رابطه جنسی رضایت بخش و ایده آلی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*