خانه / آموزش های زناشویی / شب زفاف و غلبه بر ترس خانم ها از اولین رابطه جنسی

شب زفاف و غلبه بر ترس خانم ها از اولین رابطه جنسی

شب زفاف و غلبه بر ترس خانم ها از اولین رابطه جنسی

ترس ها و نگرانی های یک زن در رابطه زناشویی 

اطمینان حاصل کنید که در امان هستین

نگرانی اصلی یک زن وقتی که درگیر فعالیت های جنسیه ایمنی اونه. در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به کاهش ترستون کمک میکنه تا اینکه از لحاظ عاطفی یا جسمی آسیب نبینین. اگرچه شما ترس باردار شدن دارین، ترس از دست دادن بکارتتون، یا ترس اینکه پدر و مادرتون بفهمن، تامین امنیت ایمنی شما کمک میکنه تا همه آنها را مدیریت کنین.
شما باید بدنتون رو کنترل کنین. از اون چیزهایی که باعث از دست رفتن کنترلتون میشن مانند الکل یا مواد مخدر دوری کنین.
مطمین بشین که احساس راحتی میکنین و آماده فعالیت جنسی هستین.
همیشه مطمئن باشین که کسی می دونه شما کجا هستین وقتی که زمان بالقوه ای برای فعالیت جنسی با نامزدتون وجود داره. محافظت در برابر حاملگی با استفاده از یک روش پیشگیری از بارداری صورت میگیره. ترس از باردار شدن می تونه شما را تشویق کنه که انتخابهای خوبی انجام بدین.

شب زفاف و غلبه بر ترس خانم ها از اولین رابطه جنسی ترس ها و نگرانی های یک زن در رابطه زناشویی سکس آموزش رابطه جنسی ترس از شب زفاف شب زفاف اولین رابطه جنسی

مطمئن بشید که برای اولین رابطه جنسی آماده اید

خودتون رو با دیگران مقایسه نکنین

 رقابت یا مقایسه خودتون با دیگران در یک گروه می تونه خطرناک باشه. ازلحاظ جنسی فعال شدن یک نقطه عطف برای همه است. شما باید در برابر فشارهای تلاش برای مقاومت کردن یا مجبور کردن کسی که شما رو با پیشنهادهای تمایل به رابطه جنسی دوست داشته باشه مقاومت کنین.
رشد جنسی شما بخش بسیار شخصی و منحصر به فرد از زندگی شماست. این تجربه شماست، بنابراین شما باید مالکیت اون رو داشته باشین. اجازه ندین دیگران تاثیر منفی روی تصمیمات شما بزارن. شما باید یاد بگیرین با اعتماد به نفس مرزها رو تعیین کنین ، که کمک میکنه با هر نوع ترسی که دارین مبارزه کنین.

برای مثال، فردی بشما توجه زیادی نشون می ده و شما نامزدی رو تموم میکنین. علاقه شما برای فردی رشد می کنه، اما نه بسرعتی که اون شخص دوست داره. اونها به شما می گن، “من واقعا به خیلی از مردم علاقه مند هستم و من فکر میکنم ما باید با توجه به این نکته رابطه جنسی داشته باشیم. کی قراره با هم باشیم؟ تو منو دوست نداری؟

یک جواب موثر میتونه این باشه، “من تو رو خیلی دوست دارم و لذت میبرم از اینکه ما بهم نزدیکتر بشیم. من ازت ممنونم که با من صبوری کردی. با این حال، انتخاب من راجع به اینکه با شما رابطه جنسی داشته باشم چیزی نیست که بخوام با عجله تصممیم بگیرم. اگر شما میخواین با کس دیگه ای باشین، پس من چاره ای ندارم جزاینکه بزارم بری.

شب زفاف و غلبه بر ترس خانم ها از اولین رابطه جنسی ترس ها و نگرانی های یک زن در رابطه زناشویی سکس آموزش رابطه جنسی ترس از شب زفاف شب زفاف اولین رابطه جنسی

بهترین دوست خودتتون باشید و از خودتون در رابطه زناشویی حمایت کنید

از حقتون دفاع کنین و بگین نه

 تجاوز جنسی، دوستیابی یا خشونت خانگی، و تعقیب و مزاحمت مسائل بسیار جدی هستن. به عنوان یک زن، یا هرکس دیگه، زمانی که با یک رابطه جنسی مقدور مواجه میشین، شما باید درمورد تصمیماتتون صریح باشین. شما باید توانایی متوقف کردن یک رابطه رو در هر زمان داشته باشین. وقتی می گویید “نه!” و “بسه” یعنی اینکه “ایست!”
همونطور که مواظب بهترین دوستتون هستین مواظب خودتون هم باشین. اگه در هر شرایطی احساس خطر کردین، همیشه از بصیرتتون پیروی کنین. با تغییر برنامه هاتون، ذهنتون، و کسانی که باهاشون بودین راحت باشین. به غرایزتون اعتماد کنین.
نکته مهمی که باید یادتون باشه اینه که شما باید به شخصی که باهاش هستین اعتماد کنین، پس شما می تونین تصمیمات کاملا آگاهانه و روشنی بگیرین.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*