خانه / آموزش های زناشویی / شب زفاف و غلبه بر ترس زن و شوهر از اولین رابطه جنسی

شب زفاف و غلبه بر ترس زن و شوهر از اولین رابطه جنسی

شب زفاف و غلبه بر ترس زن و شوهر از اولین رابطه جنسی

راهکارهایی برای شب زفاف و ترس از رابطه زناشویی

ترس از رابطه جنسی و غلبه بر آن
یک رویارویی جنسی با نتایج منفی یا مثبت بالقوه پربار میشه. بی تجربگی، عدم آگاهی، یا سابقه مشکلات جنسی ممکنه باعث افزایش ترستون از درگیر شدن در فعالیت جنسی بشه. دانش، راهبردهای کمک بخود و همکاری حرفه ای به شما کمک میکنه تا ترستون رو راحت بشکنین.

با ترستون روبرو بشین

 مشخص کنین از چه چیزی میترسین و باهاش روبرو بشین. هنگامی که ترس از رابطه بسراغتون میاد ، شما باید بدونین چه چیزی باعث ترس شما میشه.
بنشینین و یک لیست از چیزهایی که شما رو در مورد رابطه جنسی می ترسونه درست کنین. به عنوان مثال، شما ممکنه از اینکه کاری رو اشتباه انجام بدین بترسین، یا از اینکه شما رو برهنه ببینه خجالت بکشین.
ترستون رو با فهرستی از راه حل های ممکن برای حل و فصل ترستون به چالش بکشونین . برای مثال، اگه شما نمیدونین که چگونه درمورد این موضوع با کسی کنار بیاین، از یک دوست مورد اعتماد بپرسین که چطور انجامش بدین. حتی تماشای یک فیلم رومانتیک ممکنه کمک کنه.

چگونه بر ترس از رابطه جنسی غلبه کنید؟ راهکارهایی برای شب زفاف و ترس از رابطه زناشویی مقاربت زفاف سکس اولین رابطه سکسی اولین سکس شب عروسی ترس از سکس مقعدی تجربه جنسی

به مشکلتون هربار یک قدم نزدیک بشین

شب زفاف و غلبه بر ترس آقایان از اولین رابطه جنسی

یک برنامه عملی بسازین

اغلب ترسها با ابداع یک برنامه عملی پیروز شدن. غلبه بر ترس از رابطه جنسی از این قاعده مستثنی نیست. چیزهایی رو که اهداف اصلی شما هستن مشخص کنین، مراحل رو راه اندازی کنین و طرحتون رو باجرا در بیارین.

یک لیست از چیزهایی که شما رومی ترسونه درست کنین. آیا ترس شما مربوط به رابطه جنسی شماست که ممکنه در دوران نامزدی داشته باشین؟ آیا شما نگران ظاهر خوب، داشتن بوی بد دهان یا تعریق زیاد هستین؟
به مشکلتون هربار یک قدم نزدیک بشین. به عنوان مثال، اگر شما میترسین از کسی که نامزدتونه بپرسین، از کسی که غریبه هست بپرسین زمانش چه وقتیه. شما با نزدیک شدن به یه نفر و سوال پرسیدن از اون تجربه کسب میکنین.

با کار کردن روی یک مسیله ترستون کم میشه. ایجاد یک برنامه عملی کمک می کنه تا شما احساس کنین شما می تونین کاری  برای بهبود وضعیتتون انجام بدین.

چگونه بر ترس از رابطه جنسی غلبه کنید؟ راهکارهایی برای شب زفاف و ترس از رابطه زناشویی مقاربت زفاف سکس اولین رابطه سکسی اولین سکس شب عروسی ترس از سکس مقعدی تجربه جنسی

احساساتتان را با هم در میان بگذارید

تمرین کنین

 برای غلبه بر ترس از رابطه جنسی شما باید به تدریج کارتون رو طبق برنامه انجام بدین . تحقیقات نشون می ده که غلبه بر ترس زمانی کمک میکنه که یک فرد با ترس در وضعیت متصورش یا یک تجربه زنده روبرو بشه.
یاد بگیرین که چطور خودتون رو راضی نگه دارین. مشخص کنین چه چیزی احساس خوبی به شما میده، لمس کردن شما، غیره.
 با یه همراه مشتاق، با گذشت زمان در زمینه ی ارتباطات احساسایتون ، دست در دست، بوسیدن، ماساژ، لمس کردن جنسی و در نهایت مقاربت تجربه تون رو بسازین.

با احساساتتون راحت باشین

 وقتی با کسی که دوستش دارین نامزدین باهاش مهربون باشین و بهش اهمیت بدین و نشون بدین که شما از لحاظ احساسی راحتین. رابطه جنسی یک تجربه عاطفیه، بنابراین هنگامی که صحبت میکنین و زمانی که باهاتون صحبت میشه مواظب باشین.
 اگر شما از لحاظ جسمی یا عاطفی در هر شرایطی ناراحتین، به نامزدتون بگین و زمان بگیرین تا به احساس راحتی برسین.

از اینکه فورا وارد مقاربت جنسی بشین خودداری کنین. که میتونه نتایج خطرناکی داشته باشه.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*