خانه / پزشکی / تأثیر عطر و رایحه بر افزایش میل جنسی زن و مرد

تأثیر عطر و رایحه بر افزایش میل جنسی زن و مرد

ارتباط ادکلن و عطر بر تحریک جنسی

تأثیر عطر و رایحه بر افزایش میل جنسی زن و مرد

آیا عطر میتونه باعث تقویت میل جنسی زن و شوهر بشه ؟

چه غذاهایی میل جنسی زوجین رو افزایش میدهند  ؟
بوها نیز میتوانند مانند برخی غذاها به عنوان داروهای محرک نیروی جنسی درنظر گرفته شوند . گفته شده که بو نیز میتونه باعث تحریک نیروی جنسی زن و مرد شود . باید امتحان کنید و ببینید که چگونه عطر و بوی مطبوع میتونه زندگی جنسی شما رو تغییر بده و باعث افزایش میل جنسیتون بشه .
بوهای مختلف
شاید برایتان جالب باشه اگر بشنوید که رایحه های مختلف هم میتوانند در کاهش و یا افزایش میل جنسی شما یا همسرتان تاثیر بگذارد  . . مردان اغلب با بو کردن کدو حلوایی و اسطوخدوس نیروی جنسیشون تحریک میشه و بو کردن این دو گیاه باعث افزایش میل جنسی مردان میشه .
بادام نیز برای تحریک نیروی جنسی زنان موثر است . خیار و آبنبات نیز میل جنسی زنان رو تحریک میکنند . مطالعات نشان میدهند که بوی گیلاس جریان خون واژینال رو در زنان تا ۱۳ درصد افزایش میده و باعث افزایش میل جنسی زنان میشه .

تأثیر عطر و رایحه بر افزایش میل جنسی زن و مرد کاهش میل جنسی میل جنسی زنان میل جنسی مردان میل جنسی زن تقویت میل جنسی افزایش میل زنان میل جنسی مرد تحریک جنسی

ارتباط ادکلن و عطر بر تحریک جنسی

چه غذاهایی میل جنسی زوجین رو افزایش میدهند  ؟

مرتبط :

ارتباط تلویزیون با کاهش یا افزایش تعداد اسپرم مردان

چگونه ازدواجمون رو به ازدواجی موفق تبدیل کنیم ؟

بهبود نعوظ با حفظ بهداشت دهان و دندان

 

  • بو و تمایلات جنسی

تحقیقات همچنین نشان داده اند که کسانی که مشکلات بویایی دارند ٬ بیشتر از دیگران دچار سرد مزاجی میشوند . در طبیعت فرومون ها بوهای بی بویی هستند که به حیوانات اجازه میدند که با توجه به آن جفت خودشون رو پیدا کنند . دانشمندان مطالعاتی روی انسان انجام دادند تا ببینند که آیا انسان ها هم دارای فرومون هستند و اینکه آیا ما نیز با استفاده از فرومون همسر خودمون رو انتخاب میکنیم . مطالعه بر روی ۲۹ زن انجام شد . محققان به بدن ۹ نفر از آنان لباسی رو که با نمونه های مطبوع جمع آوری شده بود مالیدند . بعد از دو ماه ٬ نیمی از زنان بوی زنانی رو که در مراحل اولیه عادت ماهانه بودند رو بوکردند و باقی آنان بوی زنانی رو که در حال حاضر در مرحله تخمک گذاری بودند رو بو کردند . هیچ یک از زنان شرکت کننده بویی رو تشخیص ندادند اما تغییراتی در عادت ماهانشون اتفاق افتاد . برخی از زنانی که از نمونه های زنانی که در مرحله قبل از تخمک گذاری و زمان چرخه قاعدگی بودند ٬ چرخه قاعدگی ماهانشون ۱/۷ روز کوتاه تر شد . و زنانی که از نمونه های زنانی که در زمان تخمک گذاری بودند استفاده میکردند ٬ چرخه قاعدگیشون ماهانه ۱/۴ روز افزایش پیدا کرد . زنان شرکت کننده در این تحقیق ادعا کردند که شرکت در این گروه و در کنار دیگر زنان گروه بودن ٬ روی چرخه قاعدگیشون تأثیر گذاشته است .

تأثیر عطر و رایحه بر افزایش میل جنسی زن و مرد کاهش میل جنسی میل جنسی زنان میل جنسی مردان میل جنسی زن تقویت میل جنسی افزایش میل زنان میل جنسی مرد تحریک جنسی

آیا عطر میتونه باعث تقویت میل جنسی زن و شوهر بشه ؟

مرتبط :

استفاده از کدوم بهتره ، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری ؟

آموزش سالم نگه داشتن واژن زنان و دختران

آیا احتمال بارداری با مایع پیش از انزال وجود دارد ؟

 

 

  • چه بوهایی با تحریکات جنسی در ارتباط هستند ؟

زنان شرکت کننده در این تحقیق نشان دادند که بوی خیار و آبنبات بسیار بیشتر از بوهای دیگر باعث برانگیختگی جنسی آن ها میشوند .
ادکلن های مردانه فقط ۱٪ تأثیر روی جریان خون واژینال دارند . بوی زغال میل جنسی زنان رو تا ۱۸ درصد کاهش میدهد. برخی زوجین پی بردند که بوی طبیعی بدن همسرشون بیشتراز بوهای دیگر باعث تحریک جنسیشون میشه . و برخی اوقات وقتی زوجین بوی تن یکدیگر رو حس نمیکنند بسیار غمگین میشند .

  • چگونه باعث برانگیختگی جنسی یکدیگر شویم  ؟

میتونید مواد غذایی رو که باعث تحریک هم زن و هم مرد میشود رو باهم ترکیب کنید . سعی کنید خیار رو با کیک کدو حلوایی و مواد غذایی دیگر ترکیب کنید . مصرف چنین غذاهایی باعث تحریک جنسی هر یک از زوجنین خواهد شد . روش دیگر پختن غذاهایی است که مقوی نیروهای جنسی هستند مانند ؛موز ٬ آجیل ٬ سیر و غیره . همچنین میتونید مقداری پای کدو حلوایی رو به عنوان دسر بعد از شام میل کنید و یا مقداری خیار حلقه شده رو کنار تخت تان قرار دهید .

ترجمه و منبع

(( سایت تخصصی رنگ زندگی ))

source :smartlivingnetwork

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن

پنج راه افزایش احتمال بارداری با افزایش تعداد اسپرم

آیا تعداد زیاد آمیزش جنسی اسپرم مرد برای بارداری را ضعیف میکند ؟

آیا امکان شکستن الت تناسلی مرد وجود دارد ؟

پاسخ پزشک : چرا شکل آلت تناسلی مرد تغییر می کند ؟

مقایسه ای جذاب بین ارگاسم زنان و مردان

 

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*