خانه / خبر های زناشویی / دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن

دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن

متأهلی بهتره یا مجردی ؟

دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن

آیا دخترایی که تصمیم دارن هرگز ازدواج نکنن بعد از دیدن مرد ایده آلشون بازم روی تصمیمشون پافشاری میکنن؟

علت تغییر عقیدشون چی میتونه باشه ؟
 خیلی از دختر ها بعضی مواقع خیالپردازی میکنن و روز عروسیشون رو به بهترین نحو تصور میکنن . اما دخترای دیگری هم هستن که هرگز دوست ندارن ازدواج کنن و به همه خواستگاراشون جواب منفی میدن . ولی برخی از اونا بعد یه مدت تغییر عقیده میدن . در این جا علت تغییر عقیده برخی از دختر ها رو آوردیم و اینکه از تغییر عقیده ای که دادن راضی هستن یا نه ؟

« هرگز نمیخواستم ازدواج کنم چون از از دست دادن شغلم ٬ استقلالم و تعهد ازدواج میترسیدم . من به مسافرت خیلی علاقه داشتم و دوستان زیادی هم داشتم که زمان های بی کاری رو در کنارشون بودم .زمانی که برای اولین بار همسرم رو دیدم ٬ دانشجو بودم . برای رسیدن به موقعیت شغلی بهتر سخت تلاش میکردم و نمیخواستم با ازدواج کردن مانع پیشرفتم بشم . تو مأموریت شغلی بودم که برای  اولین بار همسرم رو دیدم و او به من علاقه مند شد ولی از اونجایی که هیچ علاقه ای به ازدواج کردن نداشتم ٬ چندین ماه پیشنهاد ازدواج او رو رد کردم . زمانی که سرانجام تصمیم گرفتم قرار ملاقاتی باهم داشته باشیم ٬ او بسیار خوحال شد . سعی کرد تمام تلاششو کنه تا من به پیشنهاد ازدواجش جواب مثبت بدم . وقتی درباره ی خواسته هامون و آرزوهامون صحبت کردیم ٬ متوجه شدم عقاید و خواسته های مشترکی داریم . قرار گذاشتیم بیشتر باهم آشنا شیم ٬ متوجه شدم اونم مثل من دوست نداره با ازدواج از خیلی از خواسته ها و علایقش بگذره و به من اطمینان داد که با درس خوندن و کار کردنم مخالفتی نداره . نتونستم بهش جواب منفی بدم و سرانجام او پیروز شد . متوجه شدم که با ازدواج با او استقلالم رو خواهم داشت بعلاوه داشتن یه همسر خوب تو زندگیم که بتونه همیشه در کنارم باشه . همچنین خانواده ٬ دوستان و شغلم رو هم از دست نخواهم داد . من و همسرم تقریبأ سی ساله که باهم ازدواج کردیم و هنوز فکر میکنم خوشبخت ترین زن دنیا هستم »

 

دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن دختر مجرد دختران مجرد زن متاهل زنان متاهل دوستی زندگی متاهلی ازدواج مرد ایده آل

آیا دخترایی که تصمیم دارن هرگز ازدواج نکنن بعد از دیدن مرد ایده آلشون بازم روی تصمیمشون پافشاری میکنن؟

مرتبط :

شب زفاف و نیاز های جنسی مردان در رابطه زناشویی با همسر

آیا کاندوم مناسب ترین روش جلوگیری از بارداری است

تاثیر قرص جلوگیری از بارداری بر خشکی شدن واژن بانوان

 

 

« دوست داشتم تا مجرد بمونم و از ازدواج کردن بخاطر از دست دادن استقلالم میترسیدم . بعد از مدتی مرد ایده آلم رو پیدا کردم . به عقیده من او کاملأ بی نقص بود . مردی خوش اخلاق ٬ خوش تیپ و خوش اندام و شغل مناسبی داشت . همچنین شوخ طبع هم بود . او به من علاقه مند شده بود و از اونجایی که من هم به او علاقه داشتم پیشنهاد ازدواجشو قبول کردم و بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم . اوایل ازدواج یکم برامون سخت بود .گاهی اوقات باهم دعوا میکردیم و سر چیزای جزئی اختلاف داشتیم . ولی بعد از مدتی متوجه شدیم باید یه موقع هایی گذشت داشته باشیم و برای بهتر شدن رابطمون تلاش کنیم . و یاد گرفتیم چگونه باهم رفتار کنیم تا زوج خوشبختی باشیم .الان خوشبختی رو با تمام وجود تو زندگیمون حس میکنم »

 

دخترایی که تصمیم داشتن مجرد بمونن ولی بعدها تغییر عقیده دادن دختر مجرد دختران مجرد زن متاهل زنان متاهل دوستی زندگی متاهلی ازدواج مرد ایده آل

چرا متاهلی از مجردی بهتره ؟

مرتبط :

ده نکته ی آموزشی طلاق برای ازدواج بعدی

استفاده از کدوم بهتره ، اسپری تاخیری یا ژل تاخیری ؟

چند راهنمایی برای رسیدن به ارگاسم زنان
«من یکی از دخترایی بودم که کاملأ با ازدواج کردن مخالف بودم ٬ و از دوستی با پسرها هم متنفر بودم . و علاقه ای به اینکه شخص خاصی باشم ٬ نداشتم . اما حالا من ازدواج کردم و در کنار هم کار میکنیم . علاقه شدید همسرم به من باعث قبول کردن پیشنهاد ازدواجش شد. و سرانجام با هم ازدواج کردیم . پدر و مادرم از هم جداشده بودن و هیچ شناخت و آگاهی درباره ی زندگی مشترک نداشتم . بعد از مدتی با کار کردن من مخالفت کرد و چون همسرم رو بیشتر از هر چیزی دوست داشتم ٬ تصمیم گرفتم شغلم رو رها کنم . صادقانه بگم از اینکه با او ازدواج کردم خوشحال هستم . یه موقع هایی تو زندگی مشترک پیش میاد که مجبور شی از چیزایی که دوست داری دل بکنی و رهاشون کنی ولی بخاطر علاقه ای که به همسرت داری از این تصمیمت لذت میبری و از اینکه تنها نیستی و تو خوشی ها و ناخوشی ها کسی رو کنارت داری احساس خوشبختی میکنی »

ترجمه و منبع

(( سایت تخصصی رنگ زندگی ))

source :womenshealthmag

کپی برداری از این مطلب فقط بدون تغییر عنوان و با لینک به این صفحه مجاز است

بیشتر بدانیم :

 خوب و بد استفاده از کاندوم برای جلوگیری بارداری

فروشگاه کاندوم در میوه فروشی !

شش نکته در مورد ژل لوبریکانت

رابطه ی مصرف قرص های جلوگیری از بارداری با سرطان سینه ی زنان

نکاتی که قبل از خرید کاندوم باید بدانید

چند راهنمایی برای رسیدن به ارگاسم زنان

تاثیر ختنه کرد آلت تناسلی مرد در پیشگیری از بیماری ایدز

پاسخ پزشک : چرا شکل آلت تناسلی مرد تغییر می کند ؟

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*