خانه / لوازم زناشویی / کاندوم / فروشگاه کاندوم در میوه فروشی !

فروشگاه کاندوم در میوه فروشی !

فروشگاه کاندوم در میوه فروشی !

 با هدف جلوگیری از ابتلا به ایدز خرید کاندوم از سوپری سر کوچه !

برای اینکه زیاد تعجب نکیند بذارید اول این توضیح رو بدم که سال هاست در کشور های پیشرفته  رابطه ی جنسی  با هر کسی که باشه ، مشروع و چه غیر مشروع ، حتماً کاندوم نقش پر رنگی در اون بازی میکنه .

قبلاً توضیح داده بودیم که کارخانه ها برای اینکه خانم ها رو هم به خرید کاندوم ترغیب کنند از چه روش هایی استفاده می کنند .

 

این موج بیداری جنسی در کشورهای پیشرفته ، داره خودش رو کم کم به کشور های نیمه پیشرفته میرسونه و هند هم وسط این راه قرار داره .

حالا اینکه این موج بیداری و آگاهی جنسی کی میخواد به کشور ما برسه تا نرخ خرید کاندوم برای مقابله با بیماری های جنسی بهبود پیدا بکنه ، معلوم نیست !

بگذریم …..

این موج بیداری جنسی در هند کار رو به جایی رسونده که مردم برای خرید کاندوم دچار مشکل شده اند !

البته بر خلاف بعضی کشور ها که تا مردم به چیزی نیاز دارند اون رو بشدت گرون می کنند و مراکز توزیع اون رو کم می کنند ( !! )   این افزایش تقاضا برای کاندوم در هند نه تنها با عث کم شدن عرضه نشده ، بلکه فقط در یکی از این شهر ها که قبلاً 800 مکان برای فروش کاندوم در نظر گرفته شده بود ، قرار شده تا  ظرف یک هفته این تعداد به 1100 جایگاه برسه .

خوب از اونجایی که قبلا مردم در تمام داروخانه ها و فروشگاه های بزرگ می تونستند کاندوم تهیه بکنند ، به طبع ، داروخانه ی دیگه ای برای  اضافه کردن با لیست عرضه کنندگان کاندوم وجود نداشته . برای همین مسئولین تصمیم گرفتند که از میوه فروشی ها برای فروش کاندم در سطح شهر استفاده کنند !!

 

فکرش رو بکن شما میری میوه فروشی میوه بخری ، بعد که توت فرنگی رو جلوی چشمات دیدی
، هوس میکینی یک بسته کاندوم طعم دار توت فرنگی هم  از میوه فروش بخری !!!

نکت جالب دیگه این مسئولین هندی اینه که به دانشجویان آموزش می دهند که بحث در مورد کاندوم در هر جایی آزاده و اصلاً خجالت نداره .

همین آموزش ها باعث شده که نرخ ابتلا به ایدز در ظرف یکسال در بسیاری از شهر های هند کاهش پیدا بکنه .

امیدواریم یاد بگیریم  !!

اگر قصد خرید محصولات زناشویی رو دارید و خجالت می کشید ، یا محصولی رو می خواهید که در هر جایی گیر نمیاد ، می توانید از فروشگاه محصولات زناشویی AntiHiv.ir  اون رو تهیه کنید .

منبع  پست: ((سایت  2tarke.com   ))

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*